140. OBČNI ZBOR PGD TRŽIČ

V petek, 20.1.2023, je v naših prostorih potekal jubilejni 140. občni zbor PGD Tržič. Pregledali smo delo v letu 2022 ter izvolili novo vodstvo društva. Iz poročil je razvidno, da je bilo preteklo leto za tržiške gasilce zelo aktivno – tako na operativnem, organizacijskem in delovnem področju.

V sproščenem vzdušju se je od dolgoletnega poveljevanja poslovil Štefan Stubljar, ki je društvu posvetil kar četrtino stoletja. Njegovo poslanstvo bo nadaljeval novi poveljnik Gregor Rožič. Tudi predsednik Marko Mirt je po 15. letih predsedovanja svojo funkcijo predal Franju Liški. Štefanu in Marku se i z dna srca zahvaljujemo za njun trud in delovanje v društvu, novemu vodstvu pa želimo dobro in uspešno sodelovanje.

Gregor Rožič, Marijan Toporiš, Štefan Stubuljar, Marko Mirt, Franjo Liška
Med gosti so bili kolegi iz sosednjih društev, predsednik GZ Tržič Matjaž Potočnik in župan občine Tržič Peter Miklič.
Pred koncem uradnega dela smo podelili še priznanja za dolgoletno delo v društvu.
Hvala vsem za udeležbo, sodeč po planu za 2023 pa je pred nami še pestro leto.

Podelitev častnemu poveljniku