Aktualno

Znano je že, da imamo pri stranskem vhodu v PGD Tržič nameščen AED aparat, ki je namenjen predvsem uporabi občank in občanov v primeru srčnega zastoja💔.

Gasilke👩🏻‍🚒in gasilci👨🏻‍🚒 pa skrbimo tudi za lastno varnost, saj na intervencijah včasih doživljamo hujše obremenitve💪, ki lahko privedejo do neljube situacije❤️‍🔥💔. Enako se lahko pripeti tudi komurkoli iz večje množice na dogodkih in prireditvah, kjer sodelujemo kot reditelji ali bolničarji.

Tako se zopet iz dna srca 💚zahvaljujemo Društvo AED, saj nam je darovalo še prenosni defibrilator, ki je od danes nameščen v našem vozilu GV-1🚒.

Z novim defibrilatorjem💚 v vozilu smo se s cevmi v rokah pognali v breg🌳, postavili 2 napada👩🏻‍🚒👨🏻‍🚒 in v slabi uri “pogasili” požar v naravi🔥⛰️.
Odlična kondicijska vaja na prijeten poletni petek, 28.6.2024. 🥵💪
Zvečer pa smo se odpravili na obisk k pobratenemu društvu Feuerwehr Ferlach v Borovlje na zabaven dogodek. Še pridemo!🎉

Želimo vam lep vikend!🤗

[NOV AED TRŽIČANOM]